O nas

Rozwój i psychologia - napędzamy wzrost.

Jesteśmy kluczem do lepszej przyszłości - dla ludzi, firm i całych społeczności.

Jako Mental Cure tworzymy i rozwijamy nowoczesny Program wsparcia psychologicznego dla Biznesu, dedykowany Managerom i specjalistom, w którym każdy, w łatwy sposób, może znaleźć wsparcie, poradę i narzędzia do efektywnego radzenia sobie ze stresem i wyzwaniami zawodowymi czy osobistymi.

Wizja

Budujemy dopasowane, spersonalizowane programy wspierające firmę i jej pracowników w obszarach, w których potrzebują tego najbardziej.

Chcemy rozwijać nie tylko kompetencje biznesowe Twoich pracowników, ale także osobiste. Szczęśliwszy człowiek to lepszy pracownik i szef.

Nasza misja Wartości

Pomagamy budować szczęśliwe organizacje i zwiększamy ich wydajność. Jesteśmy po to, aby zostawić po sobie trwały, pozytywny ślad w każdej firmie.

Empatia
Zrozumienie i szacunek dla indywidualnych doświadczeń oraz potrzeb naszych klientów zawsze w centrum uwagi.
Profesjonalizm
Zespół sprawdzonych i zaufanych ekspertów z 15 latami wspólnych doświadczeń. Nieustannie się doskonalimy, podlegamy superwizjom. Jesteśmy elastyczni i zwinni.
Pasja
Usługi tworzymy na bazie wieloletnich doświadczeń i z pasji do psychologii. Człowiek jest dla nas zawsze najważniejszy. Potrafimy otoczyć opieką całą rodzinę na wielu płaszczyznach.
Edukacja
Posiadamy praktyczne narzędzia do lepszego radzenia sobie z życiem i pracą. Od lat edukujemy, rozwijamy umiejętności miękkie i Work-Life Balance u naszych klientów.
Zespół
Liderzy projektu
Na czele Mental Cure stoją nie tylko doświadczeni w swoich dziedzinach Managerowie, ale przede wszystkim pasjonaci psychologii, biznesu i zarządzania. Poznajcie ich:
Prezes Zarządu Pokaż więcej
Wiceprezes Zarządu Pokaż więcej
Dyrektor Zarządzający Pokaż więcej
Manager ds. Szkoleń i Marketingu Pokaż więcej
Historia

Mental Cure to miejsce, gdzie pasja do psychologii i rozwoju spotyka się z profesjonalizmem i empatią.

Nasza firma powstała z przekonania, że zdrowie psychiczne i rozwój kompetencji miękkich są kluczowe dla każdej organizacji pragnącej osiągnąć sukces. Jesteśmy zespołem doświadczonych ekspertów z obszaru psychologii, psychoterapii, coachingu, mentoringu oraz rozwoju osobistego. Nasza misja to pomoc w budowaniu szczęśliwych organizacji gdzie stres, wypalenie zawodowe czy komunikacja nie stanowią barier, lecz punkty wyjścia do wzrostu, rozwoju i zwiększania wydajności.

Nasze korzenie sięgają wieloletniej praktyki w obszarze udzielania wsparcia psychologicznego i psychoterapeutycznego dla Klientów indywidualnych i firm. Działamy na rynku od 15 lat i jesteśmy grupą 4 marek z obszaru psychologii. Dzięki temu nasze kompetencje i możliwości są jeszcze szersze. Wspólnie tworzymy synergiczny ekosystem i rozwijamy nowoczesny Program wsparcia psychologicznego dla Biznesu, dedykowany Managerom i specjalistom. U nas każdy w łatwy sposób, może znaleźć wsparcie, poradę i narzędzia do efektywnego radzenia sobie ze stresem i wyzwaniami zawodowymi czy osobistymi.

Nasze działanie opieramy na czterech filarach realizowanych w formule on line i stacjonarnie:

  • Edukacja - programy rozwojowe, szkolenia, warsztaty i webinary dla Managerów i specjalistów.
  • Rozwój - Coaching i Mentoring
  • Psychologia - pakiety Konsultacji Psychologicznych Nasi psychologowie pracują we wszystkich nurtach terapeutycznych, oferując wsparcie dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. W Mental Cure otaczamy opieką całą rodzinę
  • Wsparcie dla HR - kompleksowe pakiety wsparcia, w tym testy psychologiczne, outplacement, mediacje i interwencje kryzysowe

Rozumiemy, że sukces leży w indywidualnym podejściu. Nasze usługi są projektowane na miarę, oparte na dokładnej analizie realnych potrzeb klienta. Działamy elastycznie, oferując rozwiązania dopasowane do specyfiki danej organizacji, zarówno pod względem tematycznym, jak i formatu realizacji.

Współpracujemy ściśle z firmami, aby zapewnić skuteczne i trwałe rezultaty, które przekładają się na zwiększenie efektywności, poprawę samopoczucia pracowników oraz rozwój liderów. Chcemy rozwijać nie tylko kompetencje biznesowe pracowników, ale także osobiste. Szczęśliwszy człowiek to lepszy pracownik i szef.

Z Mental Cure, każda organizacja ma możliwość budowania środowiska pracy, które promuje zdrowie psychiczne, rozwój osobisty i profesjonalny każdego członka zespołu. Zapraszamy do współpracy i odkrycia, jak możemy wspólnie tworzyć lepszą przyszłość dla Twojej firmy i jej pracowników.

Skontaktuj się z nami
Kontakt
Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami za pośrednictwem:
  • formularza kontaktowego na stronie
  • adresu e-mail biuro@mentalcure.eu
  • telefonu czynnego w dni robocze w godzinach 9.00 - 17.00