mgr Katarzyna Wilder

Kalendarz spotkań

Obszary pomocy:

  • Zaburzenia psychosomatyczne
  • Silny i długotrwały stres (strata, rozstanie, konflikt)
  • Trudności w relacjach międzyludzkich
  • Rozwój osobisty/coaching (motywacja,, autoprezentacja, decyzyjność)

Formy komunikacji:

  • Rozmowa internetowa
  • Wiadomość
  • Wideo rozmowa

mgr Katarzyna Wilder

O psychologu:

Jestem psychologiem, filozofem, coachem. Członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Posiadam doświadczenie pracy z osobami dorosłymi (szczególnie zmagającymi się z chorobami somatycznymi), oraz z dziećmi. Zapraszam osoby, którym trudno jest uporać się z codziennymi problemami, doświadczające trudnych do wyrażenia emocji; cierpiące z powodu nadmiernego stresu, lęków; osoby, którym trudno jest zaakceptować, docenić siebie, mające trudności w nawiązywaniu satysfakcjonujących kontaktów z ludźmi, a także cierpiące na dolegliwości fizyczne, których przyczyn nie rozumieją. Zapraszam również osoby, które chcą odkryć swój potencjał, zmniejszyć ryzyko popełniania błędów w najtrudniejszych momentach walki, wzmocnić automotywację do działania i wykorzystać swoje ograniczenia dla osiągnięcia sukcesu. W tym wypadku zazwyczaj proponuję coaching indywidualny.

Wykształcenie:

Jestem magistrem psychologii klinicznej oraz filozofii. Ukończyłam również studia podyplomowe na kierunku Międzynarodowe Studia Coachingu oraz Psychologia transportu z elementami psychodiagnostyki. Odbyłam szkolenie z Integratywnej MetaSystemowej Psychoterapii Krótkoterminowej w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie. Ukończyłam również całościowe szkolenie w Katowickim Instytucie Psychoterapii w Katowicach.

Doświadczenie zawodowe:

Posiadam doświadczenie w pracy z chorymi somatycznie i ich rodzinami. Odbyłam staż kliniczny oraz uczestniczyłam w licznych kursach specjalizacyjnych w Instytucie Onkologii im. M. Skłodowskiej Curie w Gliwicach. Uczestniczyłam w terapii zajęciowej, oraz udzielałam pomocy psychologicznej i wsparcia pacjentom Dziennego Oddziału Rehabilitacji Psychiatrycznej oraz Poradni Zdrowia Psychicznego w Gliwicach. Doskonalę swoje umiejętności pod okiem doświadczonych superwizorów psychoterapii. Ukończyłam kurs w Instytucie DMT - Polskim Instytucie Psychoterapii Tańcem i Ruchem. Aktualnie przeważającą formą mojej pracy jest terapia w stacjonarnej Poradni Zdrowia Psychicznego, a także coaching indywidualny w prężnie rozwijającej się firmie na śląsku w dziedzinie IT. Prowadzę również zajęcia z choreoterapii, warsztaty rozwoju osobistego i szkolenia dla biznesu i oświaty - realizowane na zlecenie organizacji.