Lekarz w trakcie specjalizacji z psychiatrii, obecnie na V - ostatnim roku szkolenia specjalizacyjnego, które realizuje w II Klinice Psychiatrii i Rehabilitacji Psychiatrycznej SPSK nr 1 w Lublinie, na stanowisku młodszy asystent rezydent. Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W toku specjalizacji prowadziła również zajęcia dydaktyczne dla studentów V roku kierunku lekarskiego. Ukończyła kursy i szkolenia psychoterapeutyczne. Pracuje w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, uczestniczyła w zajęciach Szkoły Ustawień Systemowych Berta Hellingera. Doświadczenie zawodowe dodatkowo zdobywała pracując w oddziałach stacjonarnych, realizując staże szpitalne oraz w Poradniach Zdrowia Psychicznego w Lublinie i Włodawie. Zajmowała się również prowadzeniem terapii medyczną marihuaną w Centrum Medycznym Przyjaźni w gabinetach „Terapie Cannabium”. Uczestniczy w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych systematycznie podnosząc swoje kwalifikacje.
Szczególe obszary zainteresowań to: - psychiatria chorób afektywnych (zaburzeń nastroju), - psychiatria zaburzeń nerwicowych, - psychiatria zaburzeń psychotycznych oraz rehabilitacja psychiatryczna pacjenta chorującego na zaburzenia psychotyczne, pomoc środowiskowa - wsparcie pacjenta w okresie powrotu do naturalnych aktywności życiowych po ustąpieniu ostrych objawów choroby - psychiatria uzależnień, zaburzeń odżywiania, zaburzeń osobowości i zachowania, - wsparcie osób z niepełnosprawnością
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia. Fascynuje się zdrowym stylem życia i jego przełożeniem na dobrostan psychiczny człowieka. W swojej pracy stawia na holistyczne podejście do pacjenta. Oprócz medycyny konwencjonalnej oraz farmakoterapii interesuje się zjawiskami z zakresu medycyny alternatywnej, m.in. hipnozą, fototerapią, akupresurą i aromaterapią. Brała udział w Akademii Psychobiologii dr.n.med. Marzanny Radziszewskiej. Zwolenniczka idei NVC – Porozumienie Bez Przemocy M. Rosenberga.