Terapia dla par może stać się nowym początkiem w Waszym życiu. Zaufaj wiedzy psychologa od związków.

Czy masz wrażenie, że Wasze związek zdąża w zupełnie innym kierunku, niż powinien? Po latach wspólnego życia Wasze drogi się rozeszły?

Psycholodzy od związków powtarzają, że związek dwojga ludzi nie jest łatwy, ponieważ na przestrzeni wspólnie spędzonych lat zmieniacie się Wy sami i życie wokół Was jest inne. To wszystko sprawia, że bardzo łatwo zagubić wśród codziennych obowiązków dobre relacje. Zwłaszcza kiedy zabraknie między wami troski, bliskości i komunikacji.

Terapia dla par to idealne rozwiązanie dla osób, które są świadome, że w ich związku pojawiły się problemy i chcą zapobiec pogorszeniu sytuacji, ponieważ wciąż wierzą w łączącą ich więź.

Skorzystaj z terapii małżeńskiej i zacznij nowy etap w życiu. Dowiedz się, w czym może pomóc poradnia małżeńska?

Brak komunikacji w związku to przyczyna wielu kłopotów. Rozmowa jest trudniejsza z każdym kolejnym konfliktem. Nie pozwól, żeby to się pogłębiało. Poradnia małżeńska to początek nowej drogi.

Terapia małżeńska pomoże Wam porozumieć się, nawet jeżeli masz wrażenie, że błędy, które popełniliście, są niewybaczalne. Zdrada, nadmierna zazdrość, kłótnie nie muszą kończyć się rozwodem. Psycholog podczas terapii wskaże Wam ścieżki skutecznej komunikacji, jakiej od dawna pragniecie.

Dobra komunikacja polega na bliskości, zaufaniu, wzajemnym słuchaniu i reagowaniu na potrzeby drugiej osoby. Istotne jest także, jak wzajemnie mówicie o swoich potrzebach i emocjach. Pamiętaj, że zmieniacie się z każdym dniem, więc poznawać też musicie się wciąż na nowo.

Bezpieczną metodą scalenia związku jest pomoc psychologa dla par. Psycholog małżeński chłodnym okiem oceni, w czym tkwi problem.

Martwią Cię ciągłe konflikty w związku? Samodzielne próby pogodzenia się nie wnoszą niczego nowego? Psycholog małżeński jako bezstronna i posiadająca wiedzę osoba, pomoże Wam zrozumieć, co Was dzieli. Wtedy racjonalnie możecie ocenić, czy chcecie podjąć próbę i naprawić szkody, czy jedynym rozsądnym wyjściem będzie rozstanie.

Rozstanie rodziców nie dotyczy tylko ich samych. To decyzja, która ma bardzo istotny wpływ na całą rodzinę. Najczęściej pojawia się pytanie jak wytłumaczyć dziecku rozstanie rodziców, tak, żeby w żaden sposób nie czuło się za to odpowiedzialne. Nie zostawiaj dziecka w takiej sytuacji bez opieki i wsparcia. Dla niego to także bardzo trudna sytuacja.

Praca z psychologiem dla par pozwoli zażegnać konflikty, oczyścić sytuację i podjąć osobną drogę życia bez żalu. Rozstanie i rozwód może być postrzegane jest jako porażka w życiu. Nie pozwól, żeby takie myślenie rzutowało na Twoje dalsze wybory. Psycholog małżeński pomoże Wam zrozumieć, że decyzja podjęta przy opanowanych emocjach, po rzeczowej rozmowie jest właściwa.

Psycholog pomoże Ci także po rozstaniu. Zdecyduj się na lepsze życie, zakończ poprzedni etap terapią po rozstaniu.

Rozstanie dwojga ludzi, nawet jeśli przedyskutowane, zaplanowane, świadome nie jest łatwe. Trzeba nauczyć się na nowo funkcjonować, tyle że osobno. Warto przepracować podczas terapii po rozstaniu swoje uczucia (być może żal, smutek, strach, wstyd), zrozumieć je, zaakceptować, żeby pójść dalej. Umów się na konsultacje w Przestrzeni Pomocy, wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Terapia online

Wybierz termin spotkania


Zobacz wszystkie