Terapia dla par online

Czy masz wrażenie, że Wasz związek podąża w zupełnie innym kierunku, niż powinien? Wasze drogi się rozeszły?

Specjaliści powtarzają, że związek dwojga ludzi nie jest łatwy. Na przestrzeni lat zmieniamy się my sami i życie wokół nas. To wszystko sprawia, że wśród codziennych obowiązków bardzo łatwo zaniedbać dobre relacje, zwłaszcza kiedy zabraknie wzajemnej troski, bliskości i komunikacji.

Terapia dla par to idealne rozwiązanie dla osób, które są świadome, że w ich związku pojawiły się problemy i chcą zapobiec pogorszeniu się sytuacji, ponieważ wciąż wierzą w łączącą ich więź i chcą walczyć. 

Martwią Cię ciągłe konflikty w związku? Samodzielne próby pogodzenia się nie dają rezultatu? Brak komunikacji w związku to przyczyna wielu kłopotów. Rozmowa jest trudniejsza z każdym kolejnym konfliktem. Nie pozwól, żeby to się pogłębiało. 

Dobra komunikacja polega na bliskości, zaufaniu, wzajemnym słuchaniu i reagowaniu na potrzeby drugiej osoby. Istotne jest jak wzajemnie mówicie o swoich potrzebach i emocjach. Pamiętaj, że zmieniacie się z każdym dniem, więc poznawać też musicie się wciąż na nowo. Psycholog dla par jako bezstronny ekspert pomoże Wam zrozumieć, co Was dzieli i racjonalnie ocenić, czy chcecie podjąć próbę i naprawić szkody, czy jedynym rozsądnym wyjściem będzie rozstanie. 

Terapia dla par pomoże Wam porozumieć się, nawet gdy masz wrażenie, że popełniliście/popełniłyście niewybaczalne błędy. Zdrada, nadmierna zazdrość, kłótnie nie muszą kończyć się rozpadem. Psycholog podczas terapii wskaże Wam ścieżki skutecznej komunikacji i obiektywnie oceni w czym tkwi problem.

Rozstanie czy rozwód to nie porażka życiowa, to tylko trudny etap w twoim życiu. Specjalista pomoże Wam zrozumieć, że niezależnie jaką decyzję podejmiecie, jeśli będzie podjęta świadomie, będzie właściwa. Pomoże Ci także po rozstaniu

Rozstanie często ma wpływ na całą rodzinę. Warto by było udać się w takiej sytuacji na terapię rodzinną.

W Mental Cure zachęcamy do tego, żeby każdy kto czuje potrzebę skorzystał z konsultacji. Nie warto czekać. Niezależnie jak długo jesteś w związku, w jakim jesteś związku, nie oceniamy. Nasi specjaliści mają doświadczenie w pracy z różnymi parami. U nas z konsultacji mogą skorzystać nie tylko małżeństwa i nie tylko pary damsko męskie. Skorzystaj z terapii dla par, bezpiecznej metody pracy nad związkiem.

Terapia online

Wybierz termin spotkania


Zobacz wszystkie