Wsparcie Pracownika

Wsparcie Pracownika

Proponujemy Państwu Program Wsparcia Pracownika, dzięki któremu osoby, borykające się z kłopotami, mogą poradzić sobie z nimi szybciej i na nowo poświęcać pracy tyle uwagi ile trzeba aby była ona efektywna.

Program Wsparcia Pracownika jest skierowany do wszystkich pracodawców oraz pracowników, którzy czują się zbyt obciążeni swoją praca. Może to być związane z charakterem pracy, ilością obowiązków, wysokimi wyzwaniami, konfliktami interpersonalnymi, dużym natężeniem stresu, itp. Każda z tych sytuacji może prowadzić do wypalenia zawodowego, pogorszenia funkcjonowania czy nawet depresji.

Druga sytuacja w której Program Wsparcia Pracownika, może okazać się pomocny to stres wynikający z sytuacji osobistej pracownika (smierc bliskiej osoby, ciężka choroba bliskiego,  uzależnienie, itp.). Wszyscy wiemy, że życie prywatne i zawodowe przenika się i wpływa na siebie wzajemnie. Często jest tak, że wynosimy pracę do domu, ale równie często zdarza się, że przynosimy dom do pracy. Problem pojawia się wtedy gdy sprawy domowe zaczynają wpływać na jakość pracy.

Dzięki skorzystaniu z Programu Wsparcia Pracownika, pracodawca odzyskuje na nowo dobrego członka zespołu a pracownik zyskuje większy spokój i przekonanie, że pracodawca dba o niego i jest istotnym elementem firmy co zwiększa jego lojalność i zaangażowanie.

W skład Programu Wsparcia Pracownika wchodzą takie usługi jak:

- wsparcie psychologiczne
- mediacje pracownicze
- coaching

Każda z form wsparcia może być traktowana jako jednorazowa usługą bądź jako cykliczna, abonamentowa propozycja. Wybór zależy od Państwa zapotrzebowania, zagadnień, które miałyby być poruszane oraz możliwości

Terapia online

Wybierz termin spotkania


Zobacz wszystkie