Wsparcie klienta biznesowego

Tworzymy odporność psychiczną Twojego Biznesu, łącząc psychologię z technologią

Misja

Naszą misją jest dostarczanie profesjonalnej, skutecznej i dostępnej pomocy psychologicznej dla instytucji, poprzez użycie nowoczesnych technologii.

Wizja

Dążymy do tego, aby każda organizacja, którą wspieramy, stała się silniejsza, zdrowsza i bardziej zjednoczona, czerpiąc korzyści z zasobów, które oferujemy.
Jesteśmy zaufanym partnerem dla firm dążących do osiągnięcia pełnego potencjału, tworząc kulturę pracy opartą na zdrowiu psychicznym i dobrobycie. Naszą wizją jest tworzenie przestrzeni online, gdzie pracownicy mogą znaleźć wsparcie, poradę i narzędzia, aby efektywnie radzić sobie ze stresem i wyzwaniami związanymi z pracą.

Wierzymy, że zdrowy zespół to klucz do sukcesu i długotrwałej konkurencyjności firmy.

Wartości

 • Empatia: na pierwszym miejscu stawiamy zrozumienie i szacunek dla doświadczeń naszych klientów. Wszystko, co robimy, jest ukierunkowane na zrozumienie i spełnienie ich potrzeb.
 • Profesjonalizm: dostarczamy usługi najwyższej jakości, przestrzegając surowych standardów etyki zawodowej i profesjonalizmu. Nasz zespół podlega superwizji.
 • Innowacyjność: nieustannie dążymy do doskonalenia naszych usług, korzystając z najnowszych badań i technologii w dziedzinie zdrowia psychicznego.
 • Dostępność: gwarantujemy, że mogą Państwo polegać na wsparciu naszej firmy w każdym momencie, kiedy zajdzie taka potrzeba. Nasza zdolność do świadczenia wsparcia w czasie rzeczywistym przez Internet eliminuje bariery geograficzne i czasowe.

Korzyści dla Państwa Firmy

Zwiększona produktywność

Pracownicy, którzy czują, że mają wsparcie w radzeniu sobie ze stresem i problemami osobistymi, są bardziej skoncentrowani na pracy i produktywni.

Poprawa zaangażowania

Pracownicy, którzy czują, że ich pracodawca dba o ich dobro, są bardziej zaangażowani w swoją pracę.

Redukcja absencji chorobowej

Wsparcie psychologiczne pomoże pracownikom zarządzać stresem i innymi problemami związanymi z psychiką, co pomoże zmniejszyć absencję chorobową.

Zwiększenie retencji pracowników

Pracownicy, którzy czują się wspierani, są mniej skłonni do poszukiwania innych możliwości zatrudnienia.

Dlaczego oferujemy tę usługę?

Nasza propozycja jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na profesjonalne iskuteczne wsparcie zdrowia psychicznego w miejscu pracy.
Świadomość na temat znaczenia zdrowia psychicznego stale rośnie. Większość znaczących firm na rynku wdraża programy wsparcie psychologicznego dla pracowników, gdyż najnowsze badania wykazują, że działanie to znacznie zwiększa wydajność oraz obniża koszty związane z rotacją pracowników, absencją i koniecznością szkolenia nowych pracowników na każdym szczeblu w organizacji.
Służy to również budowie nowoczesnej kultury organizacji.

Oferując wsparcie psychologiczne, dajemy pracownikom narzędzia do zarządzania ich stresem, relacjami w miejscu pracy i poza nią, poprawy samopoczucia i zdolności doradzenia sobie z trudnościami życia codziennego.

Nasza oferta

 • Wsparcie psychologiczne z każdego miejsca na świecie
 • Całościowe programy rozwojowe dla pracowników od najniższego do najwyższego szczebla
 • Webinary, szkolenia
 • Konsultacje i porady psychologiczne
 • Mediacje
 • Interwencje kryzysowe
 • Outplacement
 • Testy psychologiczne rekrutacyjne oraz przy awansach
 • Dostęp do platformy do obsługi spotkań

A wszystko to online lub stacjonarnie w Państwa firmie lub poradniach na terenie Warszawy

 

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się!

Marcin Lewandowski

+48 603 944 082

marcin.lewandowski@mentalcure.eu

Terapia online

Wybierz termin spotkania


Zobacz wszystkie