Terapia indywidualna online

Skierowana jest do każdej osoby, która potrzebuje skorzystać z pomocy specjalisty, gdyż sama nie radzi sobie z istniejącymi w jej życiu problemami. Jest pomocna szczególnie wtedy, gdy człowiek:

  • znalazł się w trudnej sytuacji życiowej, doświadcza silnego stresu, przeciążenia, a pomoc bliskich okazuje się niewystarczająca
  • zmaga się z własnymi trudnymi uczuciami, czy konfliktami wewnętrznymi
  • nie może poradzić sobie z nawykami, przyzwyczajeniami czy rutyną 
  • jest mu z jakiegoś powodu trudno żyć z samym sobą lub z innymi, stracił poczucie sensu i własnej wartości
  • chce lepiej poznać i zrozumieć siebie samego, podjąć się realizacji swoich marzeń i dokonywać lepszych wyborów życiowych

Spotkanie z Naszymi specjalistami zapewnia całkowitą anonimowość i prywatność. Ma charakter rozmowy, w trakcie której terapeuta ułatwia poradzenie sobie z problemem. 

Wstępnym celem spotkań indywidualnych jest wzajemne poznanie się pacjenta i terapeuty, ustalenie norm wspólnej pracy, a następnie postawienie diagnozy i stworzenie planu dalszej współpracy. Indywidualna rozmowa ułatwia wybranie odpowiedniej formy pomocy zgodnej z potrzebami i oczekiwaniami pacjenta.

Rozstanie dwojga ludzi, nawet jeśli przedyskutowane, zaplanowane i świadome zazwyczaj nie jest łatwe. Trzeba nauczyć się na nowo funkcjonować, tyle że osobno. Warto przepracować podczas terapii po rozstaniu swoje uczucia i emocje (być może żal, smutek, strach, wstyd), zrozumieć je i zaakceptować, żeby móc pójść dalej. Umów się na konsultacje online w Mental Cure, wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Terapia online

Wybierz termin spotkania


Zobacz wszystkie