Porady seksuologiczne on line

Obszary pomocy psychologa seksuologa. Jak pomoże Ci psychoterapeuta seksuolog?

Seksuologia to cała dziedzina nauki zajmująca się życiem seksualnym człowieka na wielu poziomach (uczucia, odczucia, relacje i potrzeby). Co to dla Ciebie oznacza jako pacjenta udającego się po poradę?

Zwracając się do seksuologa, dowiesz się, czy Twoje problemy są natury psychicznej i psychoterapia prowadzona przez seksuologa będzie wystarczająca, czy może konieczna będzie pomoc specjalistów zajmujących się ciałem i jego nieprawidłowym funkcjonowaniem. Masz pewność, że uzyskasz fachową konsultację co robić dalej i zostaniesz poprowadzony najlepszą dla Ciebie ścieżką do uzyskania zdrowia.

W jakich obszarach możesz szukać pomocy u psychologa seksuologa?

  • W zaburzeniach popędu seksualnego (nadmierny, lub zmniejszony).
  • W zaburzeniach orgazmu.
  • Kryzysie w związku.
  • Bolesnych stosunkach.
  • W zaburzeniach erekcji i wytrysku.
  • Braku akceptacji lub trudności w określeniu swojej orientacji seksualnej.
  • Traumy w wyniku zdarzeń takich jak gwałt lub molestowanie.

 

Porady seksuologa możesz w każdej chwili otrzymać podczas konsultacji z seksuologiem online.

Nie musisz czekać na sprzyjające warunki. Zamów wizytę online już teraz i skorzystaj z porad seksuologa w wygodnych dla Ciebie warunkach. Twoje poczucie bezpieczeństwa jest najważniejsze. Jeśli nie odpowiada Ci wizyta w gabinecie, lub nie masz dostępu do niego, to właśnie seksuolog online jest dla Ciebie rozwiązaniem.

Przestrzeni Pomocy ułatwiliśmy całą ścieżkę rejestracji, płatności i szybkości, z jaką możesz otrzymać poradę od specjalisty. Zapewniamy Ci prywatność i pomoc wykwalifikowanych seksuologów psychologów i psychoterapeutów.

W jakim zakresie uzyskasz porady u seksuologa? W czym specjalizuje się dobry seksuolog?

Wskazań do skorzystania z porady seksuologa jest sporo. Każdy z nas może cierpieć na jakąś dysfunkcję w tym zakresie, która zaburza lub utrudnia funkcjonowanie. Nie warto czekać, przeczekiwać problemu w nadziei, że sam zniknie, a tym bardziej samodzielnie próbować sobie pomóc. Nasz wiedza w obszarze własnej seksualności jest bardzo podstawowa. Brakuje rzetelnej edukacji w tym temacie, seksualność spychana jest na dalszy plan życia, a jest to jeden z ważniejszych aspektów w spełnionym, szczęśliwym życiu każdego z nas. Ignorowanie zaburzeń, trudności, niepewności w tym zakresie może prowadzić do ich utrwalenia i eskalacji.

Konsultacje online z psychologiem seksuologiem mogą odmienić Twoje życie na lepsze.

Nowoczesne technologie pozwalają nam na dostarczenie pomocy każdemu niezależnie od miejsca zamieszkania. Psycholog seksuolog jest dla Ciebie dostępny w każdej chwili. Także online może prowadzić skuteczną rozmowę, która rozpocznie Twoje nowe lepsze życie. Musisz tylko mu zaufać, otworzyć się i szczerze opowiedzieć o swoich trudnościach.

Do każdego podchodzimy indywidualnie i nigdy nie bagatelizujemy tego, co czujesz i co do nas mówisz. Jesteś dla nas ważny. Daj sobie szansę i zwróć się do specjalistów w Przestrzeni Pomocy.

Terapia online

Wybierz termin spotkania


Zobacz wszystkie