Porady seksuologiczne on line

Seksuologia to cała dziedzina nauki zajmująca się życiem seksualnym człowieka na wielu poziomach (uczucia, odczucia, relacje i potrzeby). Co to dla Ciebie oznacza jako pacjenta udającego się po poradę?

Zwracając się do seksuologa, dowiesz się, czy Twoje problemy są natury psychicznej i psychoterapia prowadzona przez seksuologa będzie wystarczająca, czy może konieczna będzie pomoc specjalistów zajmujących się ciałem i jego nieprawidłowym funkcjonowaniem. Masz pewność, że uzyskasz fachową konsultację, specjalista powie Ci co robić dalej i poprowadzi najlepszą dla Ciebie ścieżką do uzyskania zdrowia.

W jakich obszarach możesz szukać pomocy u psychologa seksuologa?

  • zaburzenia popędu seksualnego (nadmierny lub zmniejszony),
  • zaburzenia orgazmu,
  • kryzys w związku,
  • bolesne stosunki,
  • zaburzenia erekcji i wytrysku,
  • brak akceptacji lub trudności w określeniu swojej orientacji seksualnej,
  • traumy w wyniku zdarzeń takich jak gwałt lub molestowanie,
  • inne ważne dla Ciebie

Wskazań do skorzystania z porady seksuologa jest sporo. Każdy z nas może cierpieć na jakąś dysfunkcję w tym zakresie, która zaburza lub utrudnia funkcjonowanie. Nie warto czekać w nadziei, że problem sam zniknie. Nasza wiedza w obszarze własnej seksualności jest bardzo podstawowa. Brakuje rzetelnej edukacji w tym temacie, seksualność spychana jest na dalszy plan, a jest to jeden z ważniejszych aspektów życia. Ignorowanie zaburzeń, trudności, niepewności w tym zakresie może prowadzić do ich utrwalenia i eskalacji. 

Poradę seksuologa możesz w każdej chwili otrzymać podczas konsultacji online.

Nie musisz czekać na sprzyjające warunki. Zamów wizytę online już teraz i skorzystaj z porad seksuologa w wygodnych dla Ciebie warunkach. Twoje poczucie bezpieczeństwa jest najważniejsze. Jeśli nie odpowiada Ci wizyta w gabinecie, nie masz do niej dostępu lub po prostu wolisz porozmawiać we własnej, bezpiecznej przestrzeni to seksuolog online jest rozwiązaniem właśnie dla Ciebie! Do każdego podchodzimy indywidualnie i nigdy nie bagatelizujemy Twoich uczuć i słów. Jesteś dla nas ważny. 

Daj sobie szansę i zwróć się do specjalistów w Mental Cure.

W Mental Cure mamy łatwą ścieżkę rejestracji, płatności i dostępu do porad specjalisty. Nowoczesne technologie pozwalają nam na dostarczenie pomocy każdemu niezależnie od miejsca zamieszkania. Zapewniamy Ci prywatność i pomoc wykwalifikowanych seksuologów psychologów i psychoterapeutów.

Terapia online

Wybierz termin spotkania


Zobacz wszystkie