Płatności

W celu zapewnienia możliwie szybkiej i bezpiecznej obsługi współpracujemy z platformą płatności automatycznych przelewy24.pl od wielu lat specjalizującą się w pośrednictwie płatności za pośrednictwem Internetu. Dzięki temu potwierdzenie płatności następuje znacznie szybciej niż przy standardowym przelewie internetowym i jest możliwa zazwyczaj w czasie do 10 minut. Możliwe kanały płatności to:

  • Przelew z bankowości elektronicznej
  • Karty płatnicze / kredytowe
  • PayPal
  • Tradycyjne przelewy wykonywane w oddziałach 

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Pastelowa 8, 60-198 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

W przypadku płatności poza środowiskiem Internetowym prosimy wziąć pod uwagę dłuższy czas realizacji przelewu i konieczności umówienia się na spotkanie z kilkudniowym wyprzedzeniem. W każdej chwili możesz sprawdzić stan realizacji swojej płatności w menu użytkownika. W przypadku statusu "opłacone" spotkanie odbędzie się zgodnie z planem, natomiast status " Rezerwacja wstępna" oznacza że płatność nie została jeszcze potwierdzona. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat bezpieczeństwa płatności kliknij tutaj

 

Terapia online

Wybierz termin spotkania


Zobacz wszystkie