Konsultacje Online

Bagatelizowanie problemu najczęściej prowadzi do jego eskalacji, szczególnie ma to miejsce w przypadku problemów natury psychologicznej. Proces leczenia wymaga często kontaktu ze specjalistą. Jednak obawa przed osobistym spotkaniem oraz problemy z otwartym mówieniem o wstydliwych czy intymnych przeżyciach zniechęcają do bezpośredniego spotkania. Mając to na uwadze oferujemy Państwu internetową formę pomocy.

Konsultacja psychologiczna – odbywa się zazwyczaj w ciągu jednego lub dwóch spotkań, a jej  głównym celem jest zdiagnozowanie problemu. Jeśli osoba decyduje się jedynie na konsultacje w ramach sesji udzielana jest pełna informacja, jakie działania można podjąć aby poradzić sobie z problemem. Jeśli problem jest złożony, a jego podłoże skomplikowane proponowana jest terapia indywidualna.

Konsultacja psychologiczna online powstała z myślą o osobach które mają utrudniony dostęp do psychologa stacjonarnego bądź też mają problem z otwarciem  się podczas spotkania z psychologiem. Jeśli masz problemy z dojazdem, mieszkasz zagranicą, lub po prostu brakuje Ci czasu na spotkania skorzystaj z pomocy online. 

Terapia online

Wybierz termin spotkania


Zobacz wszystkie