Jak zacząć?

Umówienie sią na spotkanie jest bardzo proste. Cały proces zajmuje ok. 5 min, a system automatycznie przenosi do kolejnego kroku. Zapraszamy do zapoznania się z procedurą zapisów:

1. Załóż konto

W celu założenia konta na serwisie MentalCure należy kliknąć "załóż konto" na stronie głównej serwisu w prawym górnym rogu. Następnie zostaniesz przekierowany do formularza rejestracyjnego. Założenie konta jest bezpłatne.

2. Formularz rejestracyjny

Dane podawane w formularzu rejestracyjnym zostały ograniczone do minimum w celu zapewnienia naszym klientom wysokiego poziomu prywatności. Proces rejestracji w serwisie polega na wypełnieniu pól tekstowych oznaczonych gwiazdką. Wypełnienie pozostałych pól jest opcjonalne. W panelu użytkownika można również zmienić dane użytkownika.

3. Mail potwierdzający 

Po wypełnieniu danych w formularzu rejestracyjnym zostanie do Ciebie wysłany mail z linkiem do aktywacji konta. Kliknij w link w wiadomości e-mail lub wklej go do przeglądarki.

4. Umówienie spotkania

Zaloguj się do systemu, a następnie z menu użytkownika dostępnego po lewej stronie ekranu wybierz "Zamów wizyte". Wybierz termin spotkania z kalendarza wszystkich spotkań lub wybierz inną formę kontaktu z wybranym specjalistą na podstawie kalendarzy szczegółowych  psychologów. Po kliknięciu w konkretną godzinę spotkania, otrzymasz propozycje formy komunikacji. 

UWAGA!

W przypadku umawiania spotkania terapi par lub rodzin prosimy o zarezrwowanie 2x następujęce po sobie 50minut jednego dnia. W przypadku tych spotkań jest to najbardziej optymalny czas na jedną wizytę.

5. Płatność

Ostatnim krokiem jest dokonanie płatności za pomocą systemu płatności przelewy24.pl. Większość przelewów realizowanych za pośrednictwem tego systemu księgowanych jest w czasie do 10 minut od wykonania. Jak tylko otrzymamy potwierdzenie dokonania wpłaty wyślemy do Ciebie potwierdzenie umówionego terminu drogą mailową oraz informacja o terminie znajdzie się w Twoim panelu użytkownika . W przypadku tradycyjnych przelewów internetowych poprosimy o wybór terminu z uwzględnieniem zaksięgowania wpłaty (do 2 dni roboczych).

Terapia online

Wybierz termin spotkania


Zobacz wszystkie