Dla firm

Nasza strona  powstała w odpowiedzi na potrzeby Klientów, którzy korzystali z usług Przystani Psychologicznej. Wielu z nich polecało nas swoim pracodawcom, bądź też sami byli pracodawcami, którzy chcieli abyśmy przeszkolili czy wsparli w trudnych chwilach ich pracowników. Na bazie tych doświadczeń postanowiliśmy stworzyć unikalny program wsparciowo-szkoleniowy dla Firm.

Program wsparciowi-szkoleniowy składa się z oferty szkoleniowej oraz z oferty wsparcia psychologicznego. Kierowany jest do pracowników firm, którzy znaleźli się w sytuacji trudnej, kryzysowej, związanej z kontekstem zawodowym bądź z życiem osobistym.

Funkcjonujemy na rynku od 2009 roku i współpracujemy z korporacjami, mniejszymi firmami oraz instytucjami. Najważniejsze dla nas jest, skuteczność naszych działań oraz zadowolenie Klientów, które to możemy potwierdzić referencjami.

Jesteśmy zespołem praktyków,  od lat pracujemy z ludźmi, widzimy ich wielopłaszczyznowo i tak tez staramy się pomagać. Każdy projekt, traktujemy indywidualnie i dostosowujemy go do potrzeb danych odbiorców aby jak najlepiej spełniał swoje zadanie w kontekście danego Klienta i uczestnika. Człowieka widzimy jako sumę wielu części i staramy się wydobyć z niego to co najlepsze, jednocześnie ucząc go panować nad tym co przeszkadza mu w realizowaniu potencjału własnego.

Nasze szkolenia i programy nie koncentrują się jedynie na przekazaniu teorii, czy zrobieniu ćwiczeń, ale na dotarciu do każdego uczestnika z osobna i wspieraniu go w rozwoju, biorąc pod uwagę sytuację, możliwości i blokady danej osoby. Nasi trenerzy są jednocześnie psychoterapeutami dlatego też każde szkolenie jest osobnym programem wsparciowo – szkoleniowym, realizowanym w odpowiedzi na potrzeby konkretnych uczestników i żadne ze szkoleń – pomimo istnienia ramowego programu - nie jest takie samo.

Terapia online

Wybierz termin spotkania


Zobacz wszystkie